Uczniowie z klasy II TI odbyli wizytę studyjną w specjalizującej się w produkcji opakowań spożywczych i medycznych niemieckiej spółce "Südpack". Wizyty studyjne uczniów naszej placówki są wynikiem zacieśnienia współpracy między Zespołem Szkół Nr 1 i "Südpack" Kłobuck sp. z o.o.

Wizyta w kłobuckiej siedzibie spółki "Südpack", zaowocowała zapoznaniem się uczniów z pracą grafików, procesem produkcyjnym i technologicznym firmy. Podczas oglądu procesu produkcyjnego, mieliśmy okazję do wymiany zdań z pracownikami, którzy jak się okazało byli absolwentami naszej szkoły.

Warto wspomnieć jeszcze, że przedstawiciele "Südpack", przygotowali dla nas szereg gier edukacyjnych, dzięki którym utrwaliliśmy zdobytą podczas wizyty w spółce wiedzę, z zakresu wykorzystywania programów informatycznych w procesie technologicznym. Dodatkowo, każdy uczestnik wizyty studyjnej, musiał wykazać się dobrą znajomością języka angielskiego i niemieckiego w konkursach, które przygotowała dla nas Kierownik Administracji pani Maja Orłowska.

Więcej zdjęć na naszym profilu FB