Powiatowy Konkurs Historyczny ,,Cud nad Wisłą – 100. Rocznica Bitwy Warszawskiej” został przeprowadzony 08.10.2020r. we wszystkich szkołach ponadpodstawowych naszego powiatu.

W zmaganiach online wzięło udział dwudziestu dwóch uczniów, naszą szkołę reprezentowało pięć osób: Szymon Rzepka, Kacper Chłąd z IITI, Maja Kostrzewa II TEGLp, Julia Bujak ITŻ, Mateusz Wąsiński II TBFŻg. Rywalizujący uczestnicy mieli do rozwiązania trzydzieści zadań konkursowych, na udzielenie odpowiedzi przeznaczona była jedna minuta. Presja czasu stanowiła dodatkowe wyzwanie. Najlepszy wynik z naszej szkoły otrzymał Szymon Rzepka zajmując ósme miejsce. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał pan Marek Nowak, a wspierali go pan Sławomir Stefański, pani Bernadeta Leszczyńska i pan Wojciech Grzybowski.