Dnia 08 czerwca 2021r. odbył się powiatowy konkurs historyczny ,,Historia Powstań Śląskich w oczach młodego pokolenia” skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Kłobuckiego.

Konkurs był jednoetapowy, zrealizowany w formie multimedialnej z wykorzystaniem aplikacji Quizizz. Organizatorzy przygotowali nagrody za trzy pierwsze miejsca, a dla pozostałych uczestników okolicznościowe upominki i możliwość wzięcia udziału w wycieczce edukacyjnej we wrześniu do Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

W konkursie wzięło udział 32 uczniów, naszą szkołę reprezentowali : Kacper Chłąd, Szymon Rzepka i Michał Trepka (2TI), Dawid Kiepura (1TI) pod opieką Marka Nowaka, Maja Kostrzewa, Adrianna Wasiel,( ITGI ) Olaf Cieśla ( 2LOp ) pod opieką Bernadety Leszczyńskiej, Wiktor Tałajczyk, Julia Bujak, Joanna Drab (I LO) pod opieką Wojciecha Grzybowskiego.

Za organizację konkursu w szkole odpowiedzialny był Marek Nowak, a od strony techniczno-komputerowej nauczyciel informatyki Sławomir Stefański.

{gallery}images/stories/news_2020_2021/06/09-2{/gallery}