Uczniowie naszej szkoły w dniach 24 – 26. 11. 2021r. uczestniczyli w trzydniowej wycieczce zrealizowanej w ramach Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki ,,Poznaj Polskę”. Środki finansowe na realizację projektu pochodziły z MEiN, Powiatu Kłobuckiego i Rady Rodziców.

W programie wycieczki uwzględniono wiele ciekawych ,,punktów edukacyjnych”. Zwiedziliśmy Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Muzeum Kopalni Soli i Muzeum Żup Solnych w Wieliczce, Muzeum Fabryka ,,Emalia” Oskara Schindlera. Weszliśmy na Kopiec Kościuszki, zachwyciło nas Wzgórze Wawelskie, Stare Miasto i Kazimierz. Pomysłodawcą i realizatorem projektu był p. Marek Nowak, a opiekunami p. Anita Ziomko-Nowak, p. Dorota Cybulska, p. Witold Morawski. Dziś kilka fotografii z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.