min1W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi, dnia 19 kwietnia 2016r. w świetlicy szkolnej w godz. 10.40 – 12.20 odbyła się akcja plastyczna, w której udział wzięli: z ILO – Sara Miejska, Weronika Krawczyk, Klaudia Dyga, Emilia Korczak, z ITŻ – Karolina Grzyb, Weronika Kobis, Maja Rossak, Patrycja Hyra, Aldona Zając, z ITE+TL – Maryla Krasińska, Kinga Kłysińska, Dominika Międła, Małgorzata Górnik, Damian Turek.Przygotowano również tablicę okolicznościową, na której znalazły się informacje dotyczące m.in. idei obchodów Dnia Ziemi, celów, które przyświecają organizatorom, historii obchodów w Polsce, działań proekologicznych, które można podjąć w najbliższej okolicy. Po zakończeniu akcji plastycznej, na w/w tablicy zostały umieszczone prace wykonane przez uczniów. Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Marta Wawrońska–Koch, p. Lidia Ochocka oraz p. Agnieszka Nowicka.

Do wiadomości podała p. Agnieszka Nowicka