logo SZ NR 1 w Kłobucku
Strzelali ku pamięci Żołnierzy Wyklętych i zajęli pierwsze miejsce - Wielkie brawa dla naszych strzelców
min W piątek 10. marca w Szkole Podstawowej nr1. im. Władysława Sebyły w Kłobucku odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie LOK "Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Tradycyjnie już na zawody strzeleckie wystawiamy najlepszych strzelców z naszej szkoły. I tym razem nie mogło być inaczej. Nasi uczniowie w drużynowej kategorii "Open" wywalczyli drużynowo pierwsze miejsce. Maciej Banaszkiewicz, Damian Wojnowski i Tymoteusz Luterek, wystrzelali 121 punktów wygrywając zawody. Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrych wyników.

Do wiadomości podała p.A.Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr