logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

W dniach 24-25 maja 2018 r. trzydziestu jeden uczniów z klas pierwszych o profilu ogólnopolicyjnym i strażackim uczestniczyło w Obozie Szkoleniowo – Zaliczeniowym w OSSW w Kulach. Tradycyjne rozpoczęliśmy od zajęć edukacyjno - wychowawczych, przybliżających przeszłość naszego regionu w: „Muzeum w Mokrej".

Następnie w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach uczniowie poznali tajniki zawodu więziennika. Zwiedzili Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Wąsoszu Górnym, gdzie zapoznali się z warunkami odbywania kary pozbawienia wolności w warunkach zakładu karnego półotwartego i otwartego. Uczestniczyli w zajęciach z paintballu, samoobrony, psychologii, w marszu na orientację i spływie kajakowym. Utrwalili zasady bezpiecznego posługiwania się bronią na strzelnicy pneumatycznej. Zajęcia koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak opiekę pełnili: mgr Beata Pluta, mgr Michał Kalke, mgr Mariusz Nicia, mgr Wojciech Grzybowski.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr