logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

W dniach 28 - 30. 05. 2018r. odbył się trzydniowy obóz szkoleniowo – zaliczeniowy dla uczniów klas drugich realizujących profil ogólnopolicyjny i strażacki. Tradycją stało się iż nasze zmagania odbyły się w Jura Park Extreme w Biskupicach.

Nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie z broni pneumatycznej i palnej, uczestniczyć w zajęciach poszukiwawczo-taktycznych z użyciem środków łączności krótkofalowej. Dużo radości sprawiły wszystkim: gry terenowo-taktyczne z użyciem markerów do paintballa, strzelanie z łuku prostego, zajęcia w terenie - survival, i jazda na quadach. Młodzież dzielnie walczyła z upałem i zmęczeniem. Na zakończenie szkolenia uczestnicy otrzymali Certyfikaty ukończenia obozu. Nad prawidłową organizacją obozu i bezpiecznym przebiegiem zajęć czuwali : mgr Anita Ziomko-Nowak oraz mgr Michał Kalke i mgr Mariusz Nicia. W tym roku w zajęciach uczestniczyli również uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimazjalnych im Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr