logo SZ NR 1 w Kłobucku

7czerwca - drugi dzień naszego obozu to nowe wiadomości i zadania. Rozpoczął się dynamicznie – poranną zaprawą.

Następnie zgłębialiśmy podstawy kryminalistyki i zapoznaliśmy się z warsztatem pracy technika kryminalistyki. Spędziliśmy emocjonujące chwile na polu paintballowym. Poznaliśmy założenia survivalu - wiadomości dosłownie ,, paliły nam się w rękach" . Poszerzyliśmy wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy, odbyliśmy trening strzelecki ,, strzelanie na skupienie ”z broni pneumatycznej. Na zakończenie zapoznanie z danymi technicznymi, przeznaczeniem bojowym i przejażdżka BRDM 2 z zabezpieczenia chemicznego.

No i nadszedł dzień trzeci - można powiedzieć że zakończyliśmy nasz obóz szkoleniowo-zaliczeniowy wystrzałowo ! Trening strzelecki połączony ze strzelaniem z broni palnej na długo zostanie w naszej pamięci. Gratulujemy kondycji uczestnikom a opiekunom p. Anicie i p. Michałowi życzymy sukcesów w dalszym propagowaniu sportów obronnych.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr