logo SZ NR 1 w Kłobucku
Jak uzyskać kwalifikację ratownika WOPR?
min20 października w naszej szkole odbyło się spotkanie z p. Robertem Kotuchem, promującym działania WOPR. W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas o profilu ogólnopolicyjnym i strażackim. Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem wysłuchali wykładu praktyka, który poruszał kwestie związane m.in. z pomocą i ratowaniem życia osobom na wodach i ze szkoleniami w zakresie ratownictwa wodnego. Młodzież została zapoznana z możliwością uzyskania kwalifikacji ratownika WOPR. Nasz gość podzielił się również swoim doświadczeniem ze służby wojskowej i ratownictwa medycznego.
Spotkanie koordynowały mgr Beata Pluta i mgr Anita Ziomko- Nowak.

Do wiadomości podała p. B. Pluta

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr