logo SZ NR 1 w Kłobucku

W dniu 16 stycznia 2024 roku odbył się Turniej Koszykówki chłopców klas pierwszych. W zawodach wzięło udział 8 drużyn.

Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, w których spotkania rozegrano system pucharowym. Do finału awansowały 4 drużyny z klas TŻ, TGM, TL, LO.

W rozgrywkach 1 miejsce zajęła drużyna z klasy I TGM (Adam Hyra, Oliwier Mroziński, Maks Pasieka, Jakub Kmieć, Igor Sosnowicz, Sambor Hendzlik) pokonując zespół klasy I TŻ, natomiast 3 miejsce zajęła drużyna I LO, a 4 miejsce klasa I TL. Wszystkim zespołom dziękujemy za zaangażowanie i grę fair play.

Do zobaczenia po feriach na następnych zawodach w koszykówce, gdzie zespoły ze wszystkich klas będą mogły rywalizować o Mistrzostwo Szkoły.
Wszystkich miłośników koszykówki z naszej szkoły zapraszamy na zajęcia SKS 🏀, które odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 15 00 - 16 30.