logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

Wyniki VI Mikołajkowych Zawodów w Armwrestilngu
min2min1I w tym roku zawody cieszyły się dużym zaintersowaniem a sam Pan Burmistrz Miasta naszego ufundował swój puchar dla zwycięzcy, za co mu wielkie dzięki. Zawody były bardzo interesujace a najlepszym, nasilniejszym gromorękim zawodów, okazał się Paweł Wręczycki z III TB. Paweł zwyciężył w kategorii open, najbardziej prestiżowej kategorii. Zaś III TB znaczy, że jest uczniem 3 klasy technikum budowlanego. Zawody bowiem miały zasięg szkolny. Inne zaś szczegóły a w tym wyniki zawodów możecie zobaczyć pod adresikiem »».

Do wiadomości podał Michał Kalke

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr