Wojciech Toporek mistrzem w biegu przełajowym
biegi_minReprezentanci z naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w takiego typu zawodach, a chodzi tutaj o biegi przełajowe, które odbyły się w miejscowości Hutki-Kanki. Nasi uczniowie spisali się świetnie, a zwłaszcza Wojciech Toporek, z klasy II TI, który wygrał owe zawody. Mistrzostwa Policji w biegu przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi, zorganizowane zostały po raz dziewiąty przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach wspólnie z Urzędem Miasta i Gminą Łazy. Szczegółowe informacje na temat imprezy można znaleźć tutaj.
Serdecznie gratulujemy pozostałym uczestnikom, a byli to: Artur Pelikan, Mateusz Pawełczak, Arkadiusz Gotszling, Mateusz Robak, Roksana Strugacz, Krawczyk Marek, Bartosz Pawłowski. Opiekunami podczas zawodów byli - Michał Kalke, Mariusz Nicia, Grzegorz Garbaciak.  Wyniki z zawodów można znaleźć tutaj
.

Do wiadomości podał Michał Kalke