logo SZ NR 1 w Kłobucku

Mapka dojazdu

Wjazd na teren szkoły TYLKO od ulicy Poprzecznej.

Mapka poglądowa poniżej. Kliknij aby powiększyć.

Obszar roboczy 1

Po raz kolejny na podium
min_m1min_z69 października 2013r. odbyły się Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Częstochowie. Jako zwycięzcy powiatu, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, nasza szkoła po bardzo wyrównanej walce zajął III miejsce wśród dziewcząt i II miejsce wśród chłopców w regionie. W ostatniej zmianie nasz najlepszy biegacz szkoły, Wojciech Toporek,  stoczył wyrównany „bój” o I miejsce, z biegaczem z Zespołu Szkół im. Dr Władysława Biegańskiego w Częstochowie. Tym razem to właśnie ta szkoła będzie reprezentować nasz region w Rudzie.
Opiekunowie naszych zawodników  są zadowoleni  z postawy, zaangażowania i bardzo wyrównanego poziomu wśród chłopców. Drużyna dziewcząt, to przede wszystkim reprezentantki I klas, więc daje to nadzieję, na zawody za rok. Na wyróżnienie, szczególnie zasługuje najszybsza biegaczka szkoły, Klaudia Szymańska.
W zawodach brały udział: Sylwia Różańska, Wioletta Pieniążek, Klaudia Szymańska, Anna Strugacz, Patrycja Piekarska, Roksana Korona. Drużyna chłopców to: Mateusz Wrona, Tomasz Napieraj, Mateusz Pawełczak, Arkadiusz Gotszling, Wojciech Toporek, Krzysztof Wręczycki, Marek Krawczyk, Kamil Jura oraz Bartosz Pawłowski. Opiekunami zawodów byli:  mgr Alicja Borowczyk – Szymanek mgr Mariusz Nicia oraz mgr Michał Kalke

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr