logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

Udana jesień naszych piłkarzy
minBardzo dobrze zaprezentowała się piłkarska reprezentacja szkoły w październikowych imprezach odbywających się na terenie naszego powiatu, dwukrotnie zdobywając I miejsce. Pierwsze zwycięstwo nasi uczniowie odnieśli w Powiatowych Mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych Zrzeszenia LZS w piłce nożnej juniorów. Zawody już po raz siódmy zostały zorganizowane wspólnie przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku, ULKS „Start”, Starostwo Powiatowe oraz OSiR w Kłobucku.
Drugim z sukcesów była wygrana, w rozegranych 18.10.2013r. na obiektach OSiR w Kłobucku, Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięstwo w tych zawodach pozwala naszym piłkarzom reprezentować powiat kłobucki w wiosennych zawodach na szczeblu rejonowym w Częstochowie.
Klasyfikacja końcowa turnieju wygląda następująco:
1. ULKS „Start” (ZS nr 1 w Kłobucku),
2. SKS przy ZS nr 3 w Kłobucku,
3. UKS „Spartakus” (ZS w Krzepicach),
4. ULKS „Olimpijczyk” (ZS nr 2 w Kłobucku).

Do wiadomości podał mgr Piotr Borowski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr