logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

Nasi tenisiści mistrzami Kłobucka
min_1min_2W XIII Mikołajkowych Mistrzostwach Kłobucka w tenisie stołowym pod patronatem burmistrza p. Krzysztofa Nowaka w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, rywalizowało łącznie 31 dziewcząt i chłopców z trzech kłobuckich szkół. Nasze mistrzynie powiatu SZS wywalczyły wszystkie miejsca na podium; triumfowała Angelika Pawlica pokonując w finale Annę Ociepkę, III m. zdobyła Klaudia Pelka a IV m. Karolina Kocot. Wśród chłopców zwyciężył Dariusz Wiecha pokonując w finale Pawła Strugacza, IV m. zajął Konrad Kocemba. Medale, dyplomy, nagrody i upominki wręczała pani wicedyrektor Bożena Trzepizur, życząc uczestnikom „połamania rakiet” w przyszłorocznych turniejach.

Do wiadomości podał mgr Grzegorz Garbaciak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr