logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

Mistrzynie Powiatowego Zrzeszenia LZS w Koszykówce Juniorek
min15 stycznia,  koszykarki z naszej szkoły zajęły I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach. Zawody odbył się na sali sportowej OSiR w Kłobucku, w których rywalizowały trzy drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Zawody rozegrano w systemie, „każdy z każdym” w czasie gry 4x8 minut. Zespół sprawdził swoje możliwości sportowe w ataku i obronie, zgranie, a także zaufanie zawodniczek do siebie. Bardzo dobrze wprowadziły się do drużyny uczennice z pierwszych klas. W tej chwili mamy bardzo wyrównany zespól, co nastraja nas bardzo optymistycznie przed zbliżającymi się XV Mistrzostwami Powiatu.
Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:
ZS 1 Kłobuck
– ZS Krzepice    20 : 2
ZS Krzepice – ZS 3 Kłobuck      16 : 14
ZS 1 Kłobuck
– ZS 3 Kłobuck   20 : 8
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Juniorek:
I miejsce – Zespół Szkół Nr 1 im. J. Kilińskiego w Kłobuck, oto skład drużyny: Roksana Strugacz IIILOE2, Martyna Nowak ILO, Wiktoria Lizurej ITF, Szymańska Klaudia IK, Karolina Surdyk ILOE1, Angelika Pawica ILOE2, Joanna Polis IIILOE2, Maja Wróblewska IIILOE2, Jessica Psik IIILOE2, Łacna Dominika IIILOB, Dominika Kamieniecka IIILOE1, Agata Mazik ILOE1; trenerzy: p. Mariusz Nicia, p. Michał Szczypior
II miejsce – Zespół Szkół im. W. Broniewskiego w Krzepicach
III miejsce – Zespół Szkół Nr 3 im. K. Kosińskiego w Kłobucku

Do wiadomości podał mgr Mariusz Nicia

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr