Zaproszenie na zawody
min_arm3. czerwca 2014r. z okazji Dnia Dziecka odbędą się zawody w siłowaniu na rękę. W roku ubiegłym w sporcie tym spróbowały sił również dziewczęta i wzbudziły swoimi występami niesamowite emocje sportowe. Również w tym roku przygotowaliśmy konkurencję dla dziewcząt. Dobrym sprawdzianem formy dla zawodników będzie start w zawodach gimnazjalnych w Opatowie 30 maja 2014 r., które organizuje nauczyciel wychowania fizycznego mgr Dariusz Jankowski.  Po raz pierwszy dostaliśmy zaproszenie na takiego typu imprezę w Armwrestlingu, postaramy się pokazać na zawodach z jak najlepszej strony,dając dobru przykład gimnazjalistom. Jest to również promocja naszej szkoły i sportu jakim jest Armwrestling. Będziemy startować w osobnej klasyfikacji OPEN CHŁOPCÓW/OPEN DZIEWCZĄT szkół ponadgimnazjalnych.
Podczas tych zawodów wyłonią się najlepsi zawodnicy z naszej szkoły, którzy staną w szranki 03 czerwca 2014 r. w naszej szkole podczas zawodów o Mistrza Szkoły Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku oraz o Puchar Burmistrza Kłobucka Krzysztofa Nowaka w kategorii OPEN. Przypomnijmy, chłopcy startować będą w kategorii do 75 kg oraz powyżej 75 kg. Dziewczęta w kategorii do 50 kg oraz powyżej 50 kg. Czy uda się aktualnym mistrzom obronić tytułu? Czy dojdzie znów do profesjonalnego pojedynku pomiędzy Pawłem Wręczyckim i Przemysławem Kilanem? A może do rywalizacji dołączy również Sławomir Sieczka i Szymon Noga, których pojedynki doprowadzały do wrzenia publiczność zgromadzoną w naszej szkole? Przekonamy się o tym już 03 czerwca 2014 r. o godzinie 08.00. Obowiązuje jak na każdych naszych zawodach strój sportowy oraz w kategoriach szkolnych pozwolenie na start w zawodach od rodziców i aktualna waga zawodnika wpisana przez szkolną pielęgniarkę p. Renatę Desperak. Patron medialny: prasa lokalna, organizatorzy: ZS Nr 1 Kłobuck, Gmina Kłobuck, LZS Kłobuck, Prowadzący: p. Grzegorz Garbaciak i p. Michał Kalke.

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke