Pierwsze dwa miejsca na podium …
min_1min_220 maja 2014r. na stadionie CKS „Budowlani” w Częstochowie odbyła się Spartakiada SZS w Lekkoatletyce powiatu kłobuckiego. Nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt, oraz II miejsce wśród chłopców. Bardzo cieszymy się z wyników zawodów, byliśmy świadkami niezwykle emocjonującej walki na bardzo wysokim poziomie wśród młodzieży krzepickiej szkoły oraz trzech szkól ponadgimnazjalnych w Kłobucku. Do historii przejdzie niesamowity bieg na 1000m chłopców, gdzie nasi uczniowie osiągnęli swoje życiowe wyniki. Wojciech Toporek 02:45,38 oraz Mateusz Pawełczak 02:58;86. Pomimo tak udanego występu, nie dane było tym razem Wojciechowi Toporkowi stanąć na najwyższym podium .
Pierwsze miejsce osiągnął bowiem z niesamowitym wynikiem 02:36;80 Jakub Gancarek trenujący na co dzień właśnie w klubie CKS „Budowlani”. Na wyróżnienie zasługują dziewczęta, które swoją postawą i zaangażowaniem osiągnęły bardzo wysokie rezultaty prowadząc w większości konkurencji. Opiekunami podczas zawodów byli: p.Mariusz Nicia, p.Witold Morawski, p.Grzegorz Garbaciak oraz p.Michał Kalke. Podziękowania kierujemy wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego za tak dobre przygotowanie młodzieży do zawodów.
Więcej informacji i wyniki na stronie: www.pszsklobuck.strefa.pl.

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke