logo SZ NR 1 w Kłobucku
W biegach przełajowych jesteśmy najlepsi w powiecie
min1 października 2010 roku w Kłobucku podczas Sztafetowych Biegów  Przełajowych reprezentanci naszej szkoły zajęli  I miejsce zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców, kwalifikując się do Rejonowych Zawodów w Biegach Sztafetowych, które odbędą się 08.10.2010 roku w Częstochowie. To duży sukces, bo nasi pokonali wszystkie reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu kłobuckiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a zwłaszcza na najbliższych rejonowych zawodach w Częstochowie.
Wyniki:
Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
  1. ZS 1 Kłobuck  w składzie Anna Grzelińska, Katarzyna Różańska, Kinga Gancarek, Patrycja Uryć, Barbara Noga, Paulina Kulig, Marta Słaba, Karolina Kik i Iza Leszczyńska z opiekunką Dorotą Szymczyńską.
  2. ZS Krzepice
  3. ZS 2 Kłobuck
  4. ZS 3 Kłobuck

    Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
  1. ZS 1 Kłobuck w składzie  Przemysław Kulig, Sebastian Nicpoń, Jacek Sosnowski, Łukasz Smoliński, Przemysław Szczypiór, Paweł Macherzyński i Konrad Jadczyk z opiekunem Michałem Kalke.
  2. ZS Krzepice
  3. ZS 2 Kłobuck
  4. ZS 3 Kłobuck

Ogółem w zawodach startowało 318 zawodników i zawodniczek.


Do wiadomości podał Michał Kalk

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr