I miejsce w powiecie, II w rejonie
min_2Reprezentacja szkoły zwyciężyła w Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce nożnej chłopców, które w październiku odbyły się na obiekcie kłobuckiego OSiR- u. W zawodach udział wzięły cztery szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Piłkarze ZS nr 1 pokonali ZS nr 2 i 3 w Kłobucku oraz zremisowali z ZS w Krzepicach.
Następnie nasi reprezentanci, jako zwycięzcy zawodów powiatowych, wystąpili  w zawodach na szczeblu rejonowym, które rozegrane zostały również w październiku,  na stadionie MOSiR w Częstochowie. W gronie trzech zespołów zajęli II miejsce, po porażce z Zespołem Szkół im. S.Żeromskiego w Częstochowie oraz wygranej z ZS w Koniecpolu.
W zawodach powiatowych i rejonowych naszą szkołę reprezentowali: Korczak Piotr, Jura Kamil, Rendak Krzysztof, Sądel Radosław, Ryng Patryk, Szafron Mateusz, Górnik Tomasz, Kudroń Rafał, Napieraj Tomasz, Zakrzewski Patryk, Olszewski Dawid, Figiel Paweł, Jadczyk Michał, Turek Sebastian, Szpaczek Mateusz, Lasota Kamil, Jakub Radek, Łukasz Drynda, Bartosz Szymanek, Adam Burda, Wrona Mateusz.
Opiekunowie: p. Piotr Borowski i p. Wojciech Grzybowski.

Do wiadomości podał p. P. Borowski