logo SZ NR 1 w Kłobucku
Zaproszenie na zawody dla chwytaczy!
minOrganizatorzy, p. Michał Kalke oraz p. Grzegorz Garbaciak, zapraszają wszystkich uczniów, którzy chcą wystąpić w IV już zawodach w grapplingu ZS Nr 1 Kłobuck o Puchar Komendanta Policji w Kłobucku. Zawody odbędą się 7. grudnia 2015 r. o godzinie 10.00.
Już kolejny rok możemy liczyć na wsparcie Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku (puchary), LZS Kłobuck (medale) i Fitness Klub COLOSEUM w Kłobucku (karnety wejściowych) - jesteśmy ogromnie wdzięczni. Pojedynki będą sędziować zawodnicy MMA, a w kategorii OPEN będą mogli wziąć udział również nasi absolwenci.
Gośćmi honorowym będą zawodnicy MMA Mateusz Strzelczyk i Dawid Matyszczak oraz zawodnicy Armwrestlingu Przemysław Kilan, Paweł Wręczycki, Sławomir Sieczka, Jarosław Kilan i inni. Liczymy również na obecność trenera Arturowa Osuchowskiego i pokaz Takewondo w jego wykonaniu. To jedyna takiego rodzaju impreza w naszym powiecie!
A oto kategorie:
1. Mistrzostwa ZS Nr 1 Kłobuck w Grapplingu o Puchar Komendanta Policji w Kłobucku, kat OPEN mężczyzn,
2. Mistrzostwa ZS Nr 1 Kłobuck w Grapplingu o Puchar Komendanta Policji w Kłobucku, kat OPEN kobiet
3. Mistrzostwa klas ogólnopolicyjnych ZS Nr 1 Kłobuck w Grapplingu o Puchar Komendanta Policji w Kłobucku, OPEN mężczyzn,
4. Mistrzostwa klas ogólnopolicyjnych ZS Nr 1 Kłobuck w Grapplingu o Puchar Komendanta Policji w Kłobucku, kat. OPEN kobiet.
Dla przypomnienia, grappling oznacza walkę na chwyty, gdzie dozwolone są dźwignie, duszenia i obalenia.

Organizatorzy: p. Grzegorz Garbaciak i p. Michał Kalke

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr