logo SZ NR 1 w Kłobucku
Mistrzostwa Zespołu Szkół Nr 1 w tenisie stołowym
min20 października w szkolnej sali gimnastycznej rywalizowało 32 uczennic i uczniów – wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach klasowych. Zwycięzcy będą reprezentowali szkołę w mistrzostwach powiatu kłobuckiego, regionu częstochowskiego i mistrzostwach Śląska Szkolnego Związku Sportowego. W mistrzostwach zwyciężyli: Iwona Kluba i Mateusz Drzyzga. Tytuły wicemistrzów wywalczyli: Karol Wydmuch i Magdalena Łyźniak. Przypomnijmy że nasi pingpongiści będą bronili wywalczonych w ubiegłym roku szkolnym tytułów Mistrza Powiatu oraz I miejsca w Półfinałach Mistrzostw Śląska. Będą też chcieli poprawić wywalczone IX miejsce w Mistrzostwach Śląska.
Wyniki: (miejsca I–VI )
chłopcy:
1.Mateusz Drzyzga
2.Karol Wydmuch
3.Adrian Komor
4.Arkadiusz Pawełczak
5.Jakub Helt
   Konrad Związek
dziewczęta:
1.Iwona Kluba
2.Magdalena Łyźniak
3.Dorota Puchała
4.Katarzyna Smolarz
5.Paulina Dwornik
   Julia Paurowicz

Organizatorzy: p.Grzegorz Garbaciak i p.Witold Morawski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr