logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

Dnia 24 kwietnia 2018 roku podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej reprezentowanym przez Dziekan Wydziału – prof. dr hab. inż. Małgorzatę Kacprzak a Zespołem Szkół Nr 1 w Kłobucku reprezentowanym przez Dyrektor Szkoły – mgr Annę Nowicką.

Celem zawartego porozumienia będzie m.in.:

  • objęcie przez Wydział patronatu nad klasami realizującymi program nauczania biologii i chemii w zakresie rozszerzonym
  • współpraca przy organizacji wspólnych przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym, w tym: szkoleń, konferencji, konkursów, olimpiad, seminariów i warsztatów
  • udział pracowników Wydziału w procesie dydaktycznym uczniów klas realizujących rozszerzony program nauczania biologii i chemii w ZS Nr 1 w Kłobucku
  • udział pracowników Wydziału w promowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych poprzez organizowanie różnych form kształcenia np. pokazów, prezentacji czy wykładów tematycznych.

Na mocy podpisanego porozumienia uczniowie ZS Nr 1 w Kłobucku, realizujący program nauczania biologii i chemii w zakresie rozszerzonym, będą m.in. cyklicznie uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z biologii i chemii na Wydziale Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej. Najbliższe zajęcia odbędą się 16 maja 2018 roku, uczestniczyć w nich będą uczniowie klasy I TF+TŻ oraz II TŻ.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr