logo SZ NR 1 w Kłobucku

Nasza uczennica została nie tylko jedną z piętnaściorga laureatów, ale znalazła się w najlepszej szóstce uczestników, którzy zmierzyli się w ostatecznej rozgrywce olimpiady - finałowym quizie wiedzy.

Były tam zadania teoretyczne, ale też np. praktyczne rozpoznawanie ziół, sztućców. Część zadań stanowiły skojarzenia, inną rebusy czy też tzw. pytania hazardowe. Było mnóstwo emocji - wszystko rozgrywało się przed ogromną publicznością, którą stanowili uczestnicy, opiekunowie i zaproszeni goście oraz komisja olimpiady.
Ale od początku….. W dniach 22-24 marca w Szczecinie odbywał się centralny etap XXVII OWoŻ. Pierwszego dnia uczestnicy odwiedzili sale technologiczne i obsługi konsumenta, w których w kolejnym dniu mieli uczestniczyć w części praktycznej konkursu. Wieczorem wszyscy wzięli udział w spotkaniu informacyjnym.
Drugi dzień był bardzo intensywny. Najpierw uczestnicy przystąpili do testu, który został przeprowadzony w Centrum Egzaminów Testowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, następnie tuż przed godziną 11 ogłoszono wyniki i 30 najlepszych uczestników przeszło do etapu praktycznego. Po wykonaniu zadań praktycznych przyszedł czas na wycieczkę - młodzież wraz z opiekunami udała się na zwiedzanie jednej z tutejszych atrakcji - schronów Szczecina. Przed ogłoszeniem wyników i wyłonieniem laureatów odbył się pasjonujący wykład „Jak dobieramy się w pary”. A potem wielkie emocje - poznaliśmy 15 najlepszych - laureatów tegorocznej edycji olimpiady, a wśród nich Wielką Szóstkę, w której znalazła się nasza Julia.
I tak przyszedł czas na trzeci dzień i końcowe zmagania, nagrody, gratulacje
i zakończenie olimpiady Julio, WIELKIE GRATULACJE
!!! To ogromny sukces!
Julia ma teraz wstęp na wiele wyższych uczelni, w tym na uczelnie medyczne. Jest także zwolniona z pisemnych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Więcej informacji i zdjęć można znaleźć na stronie organizatora tego etapu olimpiady, czyli ZS Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=691936449599181&id=100063484963181

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr