logo SZ NR 1 w Kłobucku
Gratulacje dla Damiana!
minZnamy już wyniki pierwszego etapu VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Damian Wychowski, uczeń klasy IVTL z sukcesem przeszedł szkolne eliminacje olimpiady i znalazł się w gronie najlepszych 500 młodych logistyków w Polsce.
„Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony awansem do drugiego etapu. Nie spodziewałem się tego… Cieszę się z tego faktu! Teraz czeka mnie dużo przygotowań oraz pracy. Mam nadzieje na kolejny dobry wynik. W domu mam do tego dobrych motywatorów"- mówi  Damian.
W październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział niemal 7,5 tys. uczniów z 285 szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Nasza szkolna reprezentacja liczyła 21 uczniów z klas: II, III i IV kształcących się w zawodzie technik logistyk. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział 515 olimpijczyków, którzy najlepiej rozwiązali 25 pytań testowych, dotyczących gospodarki zapasami oraz ogólnej wiedzy logistycznej.
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki od 2008 roku. Jest jedynym w Polsce turniejem tematycznym z dziedziny logistyki. Honorowym Patronem olimpiady jest Minister Edukacji Narodowej. Partnerem Merytorycznym jest Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne.
Olimpiada swym zasięgiem obejmuje coraz więcej szkół i miast, startują w niej przedstawiciele wszystkich województw. Rywalizacja na taką skalę, mobilizuje uczniów do nauki, a świadomość pokonania kilku tysięcy rówieśników dodaje im wiary we własne możliwości. Talent i ambicja procentują w przyszłości, nie tylko na studiach, ale i w pracy zawodowej.
Kolejny do pokonania – etap okręgowy odbędzie się 5 grudnia w kilkunastu szkołach na terenie całej Polski.
Gratulujemy również opiekunom Damiana, a uczestnikowi życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach logistycznych.

Do wiadomości podała p. U. Borowska

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr