witold_dominikWitold Dominik
w 1987r. ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa przy Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Od roku 2000 prowadzi autorską pracownie architektoniczną. Równolegle z pracą architekta wykonuje zawód nauczyciela przedmiotów zawodowych z projektowania w Technicznych Zakładach Naukowych w Częstochowie. W roku 2014 ponownie został wybrany na radnego Gminy Kłobuck i powtórnie objął funkcje przewodniczącego Komisji Zagospodarowania Przestrzennego Rolnictwa, Infrastruktury Komunalnej Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.
Jest współtwórcą i prezesem stowarzyszenia pod nazwą „Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Wszelakich COOLTURA". Od roku 2008 wraz z przyjaciółmi z Kłobucka tworzy zespół bluesowy SKL BLUES. W minionym roku kalendarzowym zagrał na największym na świecie festiwalu bluesowym RAWA BLUES FESTIVAL w Katowicach.
W szkole tej nabrałem pewności siebie i wiary w to, że spełnianie marzeń i realizacja wyznaczonych celów zależy wyłącznie ode mnie. Stało się to za przyczyną ludzi, których spotkałem w tej szkole, kadry nauczycielskiej, w tym przede wszystkim mojej wychowawczyni mgr Jadwigi ZIĘTEK.