Reset:
Odstępy:

Katarzyna Trzepizur

kasia_trzepizurKatarzyna Trzepizur
absolwentka Liceum Ogólnokształcącego (z rozszerzonym programem nauczania matematyki i informatyki) przy Zespole Szkół Nr 1 w Kłobuku. Ukończyła studia licencjackie - kierunek IBWL (Internationale Betriebswirtschaftslehre) oraz magisterskie - kierunek IBA (International Business Administration), specjalizacja FACT (Finance, Accounting, Controlling and Taxation) na Uniwersytecie Europejskim Viadrina. W ramach programu podwójnego dyplomu w trakcie jednego toku studiów magisterskich uzyskała także dyplom Szkoły Głównej Handlowej o kierunku International Business. Obecnie pracuje w dziale controllingu finansowego w międzynarodowej spółce niemieckiej, która jest światowym liderem zarówno w sektorze produktów konsumenckich, jak i przemysłowych.

stop-covid500.png

więcej informacji tutaj