min7. lutego br. w małej sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2017. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele KPP w Kłobucku – p. sierż. szt. Kamil Raczyński oraz p. st. sierż. Tomasz Solnica, Dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz uczniowie. Gospodarze imprezy, chłopcy z IITI, oprócz cennych wskazówek dla wszystkich internautów zaprezentowali również kabaret Facebook dla dziadka oraz filmik, który powinien być przestrogą dla wszystkich użytkowników portali społecznościowych. Panowie policjanci podczas swojego wystąpienia zwrócili się z prośbą do wszystkich użytkowników Internetu o rozwagę podczas korzystania z dobrodziejstw sieci.
Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu stały się już tradycją w naszej szkole, przy tej okazji chcemy podkreślić duże zaangażowanie ze strony naszej KPP w Kłobucku w nasze przedsięwzięcie, za co serdecznie dziękujemy.
Nad przebiegiem imprezy czuwali nauczyciele przedmiotów informatycznych oraz wychowawczyni klasy IITI p.K. Musialik.