Nasza czterdziestka
szkolaminDo urodzin naszej szkoły, Jubileuszu 40-lecia, pozostało mniej niż dwa tygodnie. Przypominamy, że nasze wielkie świętowanie rozpoczynamy w sobotę 25 września o godz. 9.00. Program naszych obchodów możecie znaleźć na łączu». Na tym łączu możecie też znaleźć zdjęcia z naszej kroniki szkolnej z lat 70-tych i 80-tych.
Na nasze święto przygotowaliśmy wydanie dziewiątego numeru naszego „Biuletynu szkolnego”, w którym będzie można znaleźć teksty wspominkowe nauczycieli naszej szkoły. Mamy też dla uczestników naszych obchodów urodzin 40-lecia specjalny medal pamiątkowy.
Nasi kucharze z „klas żywieniowych” trwają w pełnej gotowości, bo to na nich spoczywać będzie obowiązek przygotowania gorącego posiłku dla naszych gości, jeśli będą sobie tego życzyć.
Ale przecież prawdziwa jednak atrakcja dla naszych gości to spotkanie z kolegami z klasy w swojej klasie, której obraz jakoś mamy w pamięci. I kolegów też dawno nie widzianych też jakoś mamy w pamięci. I swoich nauczycieli... to powinny być piękne sentymentalne spotkania.
Czekamy na naszych gości i pięknie ich powitamy jak swoich starszych kolegów. Czekamy.