Uczniowie i absolwenci naszej zaangażowani w teatr
min_1Małgorzata Jankowska, Damian Bernaś, Michał Błaszczak, Mariusz Szklarz, tych uczniów naszej szkoły mogliśmy zobaczyć na wypełnionej po brzegi sali kłobuckiego MOK-u. Małgorzata, Damian, Michał i Mariusz, wcielali się kolejno w wiele kluczowych ról ludowego misterium Leona Schillera "PASTORAŁKA", które wystawiono na zakończenie Pierwszego Orszaku Trzech Króli 6. stycznia w kłobuckim MOK-u. Wspomniani uczniowie od wielu lat angażują się w przedsięwzięcia teatralne o charakterze lokalnym i ogólnopolskim. Obecnie talenty aktorskie i każdą chwilę wolnego czasu poświęcają na aktywne angażowanie się w ramach Grupy Teatralnej aMOK. W przedstawianiu występowała również ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły Sandra Kabała. Aktorzy występujący w "PASTORAŁCE" nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Widzowie, po obejrzeniu przedstawienia mogli utwierdzić się w przekonaniu, że "sztuka powstaje z miłości i troski o człowieka". Naszym Uczniom i Sandrze gratulujemy talentów aktorskich i promowania szkoły w lokalnym srodowisku.
Tutaj fotki.

Do wiadomości podał p.A. Dąbrowski