Aktualności
- Szczegóły
Na przełomie września i października 2018 r. uczniowie klasy II LO (Oliwia Trepka, Marcin Janowski, Wiktoria Kaczmarek, Karolina Mielczarek, Kinga Glajzner i Klaudia Depta) wykonali godło Polski. Pracę nadzorowała Pani Marta Wawrońska – Koch. Godło zostało zawieszone na korytarzu szkolnym w budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku.
- Szczegóły
Dnia 30 listopada 2018 roku odbyła się wycieczka programowa do Warszawy, której celem było zwiedzenie Giełdy Papierów Wartościowych oraz Centrum Pieniądza w Narodowym Banku Polskim.
- Szczegóły
Dnia 14 grudnia w Zespole Szkół w Przystajni, odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, których prace zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową w VIII Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. „Pocztówka Świąteczna”.
- Szczegóły
W dniu 14 grudnia 29 uczniów z naszej szkoły pod opieką mgr Anity Ziomko–Nowak, mgr Anny Kasprzak oraz mgr Wojciecha Grzybowskiego uczestniczyło w wycieczce do Krakowa. Biorący udział w wyprawie wyjechali z Kłobucka o godzinie 6.40 i dotarli do Krakowa przed godziną 10.00.
- Szczegóły
Nasza Szkoła uczciła pamięć pomordowanych w wyniku stanu wojennego. Przygotowaliśmy wystawę poświęcona tym wydarzeniom. Szczególne podziękowania dla uczennicy klasy 2 LO Oliwii Trepka, ktora pomogła przygotować wystawę oraz p. Marcie Wawronskiej-Koch. Wstawa powstała z inicjatywy Bernardyny Leszczyńskiej.









