logo SZ NR 1 w Kłobucku
Jak pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego
min_101.03.2017r. policjanci z Kłobucka przeprowadzili w naszej szkole zajęcia edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Młodzież z klas I o profilu ogólnopolicyjnym miał okazję zapoznać się z informacjami o stanie bezpieczeństwa na drogach województwa śląskiego, zobaczyć z bliska sprzęt wykorzystywany przez drogówkę w codziennej służbie oraz posłuchać wielu cennych wskazówek na temat poruszania się po drogach zgodnie z przepisami prawa. Na koniec uczniowie obejrzeli filmy profilaktyczne o możliwych skutkach wypadków drogowych.
Zajęcia koordynowała: mgr A. Ziomko-Nowak, opiekę sprawowały: mgr B. Pluta, mgr W. Wilk.

Do wiadomości podała p. A. Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr