logo SZ NR 1 w Kłobucku

W dniach 26-27.04.2019 r. odbył się w Krakowie VII Memoriał im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego – organizowany ku pamięci tragicznie zmarłego w służbie Ojczyzny Dowódcy Wojsk Specjalnych oraz wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej.

Zawody rozgrywane są w trzech kategoriach wiekowych : uczniowie klas mundurowych, żołnierze zawodowi - reprezentanci jednostek wojskowych i żołnierze rezerwy – emeryci i weteranie.

Rywalizacja drużynowa polega na zaliczeniu trzech zadań: pływanie – sztafeta 3x200m., strzelanie i drużynowy bieg przełajowy na dystansie 5000m.

W kategorii klas mundurowych w zawodach wzięło udział 11 drużyn, nasi uczniowie podobnie jak w ubiegłym roku uplasowali się na VI pozycji a jedyna drużyna dziewcząt na VIII. ZS Nr 1 na zawodach w Krakowie reprezentowali uczniowie: Bartłomiej Morawski, Konrad Borkowski, Marcin Kotala oraz Natalia Pietrzak, Julia Bachniak i Weronika Cieśla a opiekę sprawował p. Michał Kalke.

Gratulujemy zawodnikom kondycji, odwagi i udanego startu a nauczycielom przygotowującym drużyny do zawodów p. Michałowi Kalke i p. Anicie Ziomko-Nowak dalszych sukcesów w propagowaniu sportu i postaw patriotycznych!

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr