Dni Otwarte w Szkole Policji w Katowicach
min_212 czerwca 2015r. odbyła się wycieczka programowa klas ogólnopolicyjnych do Katowic.
Po dotarciu na miejsce wszyscy mieli okazję obejrzeć pokaz w wykonaniu policjantów z tamtejszej szkoły, a dotyczył on zatrzymywania niebezpiecznych przestępców. Młodzież miał okazję, za pomocą symulatora, przekonać się jak wygląda dachowanie i zderzenie czołowe. Każdy uczestnik będąc na warsztatach z daktyloskopii wyrobił sobie swój odcisk.
Nasi mundurowi skosztowali jak smakuje grochówka wojskowa, przygotowana przez słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach. Bardzo widowiskowy pokaz przedstawili policjanci z Zespołu Konnego Sekcji Prewencji KMP w Chorzowie oraz policjanci z 6 Batalionu Powietrznodesantowego z Gliwic.
Opiekunami wyjazdu byli: p.Bernardyna Leszczyńska, p.Wiktoria Wilk oraz p. Anita Ziomko-Nowak

Do wiadomości podała p.B. Leszczyńska