minW dniach 24-25 maja profil ogólnopolicyjny klas pierwszych przebywał na obozie zaliczeniowym w Ośrodku Szkolenia Służb Więziennictwa w Kulach. Zajęcia były bardzo urozmaicone: wykład o tatuażach więziennych, sala broni, grappling, ognisko, basen, kajaki, paint ball. W drugim dniu obozu uczestnicy odwiedzili Oddział Zewnętrzny w Wąsoszu Górnym Aresztu Śledczego w Częstochowie. Było to bardzo głębokie przeżycie zarówno dla młodzieży, jak i kadry. Uczestnicy wrócili z obozu bardzo zadowoleni i pełni energii do nauki aby jak najlepiej zakończyć swój pierwszy rok nauki w naszej szkole. Opiekunami młodzieży byli: p. Anita Ziomko-Nowak, p. Witold Morawski, p. Marek Nowak, p. Michał Kalke. Kierownikiem obozu była wychowawczyni klasy ILO p. Alicja Borowczyk-Szymanek.

Do wiadomości podała  p. A. Borowczyk-Szymanek