logo SZ NR 1 w Kłobucku
IV Złaz Leśny
min_2W dniu dzisiejszym, czyli 11 października, uczniowie klasy ILO uczestniczyli w IV Złazie Leśnym 2016 w Zakrzewie zorganizowanym przez ZS nr3 w Kłobucku, Starostwo Powiatowe, LOP i Nadleśnictwo Kłobuck. Rajd pieszy rozpoczęliśmy spod naszej szkoły, przez Rybno, Pięć Stawów do Nadleśnictwa Kłobuck. Uczniowie chętnie włączyli się w rywalizację: przeszliśmy 12 km, przynieśliśmy "jesienny bukiet", i "najpiękniejszego grzyba", skakaliśmy w workach, przeciągaliśmy liny…. Dla wygłodniałych piechurów leśnicy przygotowali ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Chociaż aura płatała figle to i tak dopisywały nam dobre humory. Wyjście zorganizował mgr Marek Nowak opiekun szkolnego koła PTTK, a wspierała go mgr Anita Ziomko-Nowak. Tutaj galeria i filmik.

Do wiadomości podała p. A. Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr