logo SZ NR 1 w Kłobucku
"Przedszkolaki dla Afryki"
min_2Dziewiątego grudnia, dzieci z Przedszkola Gminnego Nr 1 w Kłobucku, odwiedziły Naszą Szkołę. Przedszkolaki z Jedyneczki, wraz z Pedagogami zaangażowały się w akcję "Okulary Korekcyjne dla Afryki". Finalny moment akcji stanowiło dostarczenie okularów do punktu koordynującego akcję na terenie naszego powiatu, czyli naszej placówki. Przedszkolaki miały okazję nie tylko do dostarczenia okularów dla osób potrzebujących w Kamerunie, ale i do wspólnego śpiewania i wysłuchania bajek, które na niniejszą okazję przygotowała Pani Anita Ziomko-Nowak. Każdy uczestnik spotkania miał okazję do posilenia się smacznymi rogalikami, które przygotowali uczniowie naszej szkoły pod okiem nauczycieli. Całość spotkania zakończyło wspólne śpiewanie piosenek, wręczenie drobnych upominków i książek. Nad całością przedsięwzięcia czuwała mgr Anita Ziomko-Nowak.

Do wiadomości podała p.A. Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr