logo SZ NR 1 w Kłobucku

Zakończył się "DZIEŃ OTWARTY ZUS W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1"

Zainicjowana przez Zespół Szkół Nr 1 i Częstochowski Oddział ZUS kampania społeczna zakończyła się o godz. 15:30. Aulę szkolną wypełnili licznie seniorzy oraz osoby zainteresowane kwestią uzyskiwania emerytalno-rentowych oraz zasiłków. Każdy z uczestników miał okazję do zarejestrowania profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, a także zapoznać się z obliczeniami prognozowanej emerytury, za pomocą kalkulatora emerytalnego.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych: burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz członek Rady Powiatu Krzysztof Nowak. Środowisko pedagogów reprezentowane było przez dyrektor ZS Nr 1 Annę Nowicką oraz dyrektor ZS Nr 2 Małgorzatę Galle-Michałowską.

Konferencję na temat systemu emerytalnego w Polsce i odpowiedzialności ZUS w tej materii wygłosiła rzecznik ZUS Aldona Węgrzynowicz. Głos w debacie zabrali przedstawiciele władz powiatowych oraz gminnych. List gratulacyjny do pani dyrektor przesłał poseł Andrzej Gawron.

Inicjatywa spotkała się z dobrym odbiorem ze strony osób w podeszłym wieku, które w luźnych rozmowach dziękowały organizatorom za inicjatywę i pamięć o seniorach.

Nad całością przedsięwzięcia czuwali: Anna Jędryszczak, Iwona Szczepaniak i Artur Dąbrowski.

Więcej zdjęć na naszym profilu FB - galeria 1, galeria 2

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr