logo SZ NR 1 w Kłobucku

Na praktyki w Grecji zakwalifikowało się 28 uczniów kształcących się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.

Młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego wraz z opiekunami: Kamilą Bogacz-Bugaj oraz Olgą Biernacką wyjadą na praktyki zawodowe do Grecji. 28 uczniów kształcących się na kierunku Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyć będą w projekcie praktyk zawodowych w dniach 12 – 23.03.2018 w ramach projektu pt. „Hotelarze i restauratorzy - zawody przyszłości. Dobre praktyki greckich hotelarzy i restauratorów szansą na rozwój branży” realizowanym przez organizację koordynującą European Mobility Center.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w ramach projektu pn.  Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego.

Głównymi celami projektu jest zwiększenie mobilności zawodowej młodzieży oraz podniesienie jej umiejętności i kompetencji zawodowych, językowych i społecznych. Poza praktykami zawodowymi młodzież w ramach programu kulturowego zwiedzi zakątki Riwiery Olimpijskiej oraz pozna bliżej kulturę Grecji.

Wyjazd uczniów jest poprzedzony zajęciami językowymi, kulturowymi oraz spotkaniami z pedagogiem szkolnym mając na względzie dobro uczniów oraz ich jak najlepsze przygotowanie do pobytu w Grecji u naszego partnera projektu Youthfully Yours GR.

Zapraszamy do śledzenia aktywności uczestników z wyjazdu na stronie szkoły oraz na stronie facebook https://www.facebook.com/hotelarzeirestauratorzy/

Zapraszamy do zapoznania się z celami i realizacją formalną projektów PO WER

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr