Aktualności
- Szczegóły
Dnia 13 września 2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku zostało zorganizowane Narodowe Czytanie Przedwiośnia Stefana Żeromskiego. Akcja miała szczególny wymiar, gdyż odbyła się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
- Szczegóły
LISWARTA WARTA ZACHODU....
Miło zainaugurować sezon spływów w tak pięknych okolicznościach przyrody... W ten poniedziałkowy poranek Liswarta przywitała nas niskim poziomem wód, ale w zamian ukazała nam swe czyste, odradzające się po wielu latach z zanieczyszczeń, oblicze.
- Szczegóły
W piątek 7. września na Jasnej Górze zgromadzili się przedstawiciele Śląskiego Kuratorium Oświaty, dyrektorzy i pracownicy szkół z województwa śląskiego wraz ze swymi podopiecznymi.
W uroczystościach uczestniczyło 70 pocztów sztandarowych z naszego województwa, wśród nich i nasz.
- Szczegóły
Dnia 03 września 2018r. odbyła się akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość została przygotowana przez klasę III TM pod kierunkiem p. Piotra Borowskiego. Akademia rozpoczęła się o godz. 9.00. Część oficjalną akademii przygotował
Samorząd Uczniowski poprowadzoną przez przewodniczącą SU –Wiktorię Ladrę, natomiast część artystyczną kl. III TM. Samorząd Uczniowski wystawił poczet sztandarowy w składzie Kinga Kłysińska, Maryla Krasińska z kl. IV TE oraz Mateusz Bronis z kl. IV TI.
- Szczegóły
Wszystkim życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
- Szczegóły
Po raz piąty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny pod hasłem: Temu, kto nie zna matematyki, trudno jest spostrzec głębokie piękno przyrody, który skierowany jest do młodzieży kontynuującej naukę w liceum i technikum.
- Szczegóły
Nasza szkoła w 2012 roku uzyskała status Lokalnej Akademii Sieciowej CISCO. Posiadamy instruktora z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń w zakresie kursu IT Essentials.
- Szczegóły
W dniu 9 czerwca 2018 r. uczniowie z klas: I K, II K, III K, III TŻiUG pod opieką nauczycieli Iwony Gloc, Magdaleny Polis, Teresy Polis i Pawła Wróblewskiego przygotowali poczęstunek dla Szkoły Podstawowej w Pankach z okazji uroczystości Dnia Matki i Ojca.









