Wygrana dziewcząt! III miejsce chłopców.

W dniu 21.10.2021 r. na boisku Orlik w Krzepicach rozegrane zostały Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Dziewcząt, w ramach licealiady Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, w których nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce. Dziewczęta zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, pokazując na boisku ogromną wolę walki i ambicję. W zawodach Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku reprezentowały: Julia Koszczyk, Aleksandra Pietrzyca, Wiktoria Borecka, Izabela Załoga, Paulina Jamrozik, Aleksandra Zawisza, Angelika Krawczyk, Stefania Macherzyńska, Zuzanna Ujma. Opiekun: Piotr Borowski.
Dziewczęta:
1. ZS 1 Kłobuck
2. ZS Krzepice
3. ZS 3 Kłobuck
Natomiast dwa dni wcześniej 19.10.2021r. na zawodach w Kłobucku nasi chłopcy zajęli w mistrzostwach III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Głąb, Jakub Hałka, Tomasz Sieja, Filip Wojtysek, Bartosz Soluch, Nikodem Kowalik, Krystian Kurzacz, Krzysztof Krawczyński, Oleg Nocoń, Albert Sosnowicz, Tobiasz Pokora. Opiekun: Piotr Borowski.
Chłopcy:
1. ZS Krzepice