logo SZ NR 1 w Kłobucku
Biegi Przełajowe 2013
min_dziewmin_biegi27 września 2013 roku na stadionie OSiR w Kłobucku odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.  Miło nam powiadomić, iż tak jak rok temu nasi uczniowie wywalczyli drużynowo pierwsze miejsca zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Szkołę reprezentowały: Roksana Strugacz, Sylwia Różańska, Wioletta Pieniążek, Klaudia Szymańska, Anna Strugacz, Patrycja Piekarska, Klaudia Pelka oraz Roksana Korona.
Najszybsi długodystansowcy wśród chłopców powołani do reprezentacji to: Mateusz Wrona, Tomasz Napieraj, Sebastian Belka, Mateusz Pawełczak, Arkadiusz Gotszling, Wojciech Toporek, Krzysztof Wręczycki, Marek Krawczyk, Kamil Jura oraz Bartosz Pawłowski. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców nauczyciele wychowania fizycznego "odmłodzili" sztafety zawodnikami z klas pierwszych, którzy znakomicie przeszli pierwszy test biegowy. Kolejny start naszych biegaczy, to X Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi – Hutki Kanki 3 października 2013 r. Natomiast 9 października na zwycięzców powiatu czekają Rejonowe Biegi Przełajowe w Częstochowie. Opiekunami zawodów byli: Alicja Borowczyk Szymanek, Dorota Szymczyńska, Mariusz Nicia, Michał Kalke oraz pozostali nauczyciele wychowania fizycznego w naszej szkole.  Serdecznie gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom, trzymamy kciuki za ich kolejne starty.

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr