logo SZ NR 1 w Kłobucku
Mistrzynie ULKS-ów powiatu kłobuckiego!!!
min7 grudnia w naszej szkole odbyły się XI POWIATOWE MISTRZOSTWA Uczniowskich Ludowych Klubów Sportowych. Organizatorami byli: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku i ULKS "START" Kłobuck. Osobami odpowiedzialnymi za organizację i przebieg turnieju były: pani Dorota Szymczyńska i pani Alicja Borowczyk-Szymanek. Sędzią głównym był pan Michał Leśnikowski – trener UKS "TYTAN" Ostrowy. W zawodach uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne z Kłobucka: Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 2 oraz Zespół Szkół nr 1.
Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" do dwóch setów wygranych do 25 pkt., tie break do 15.
WYNIKI SPOTKAŃ:
Zespół Szkół nr 1 - Zespół Szkół nr 2 – 2:0 (25:3; 25:6);
Zespół Szkół nr 2 - Zespół Szkół nr 3 – 0:2 (19:25; 16:25);
Zespół Szkół nr 1 - Zespół Szkół nr 3 – 2:0 (25:20; 25:11).
WYNIKI XI POWIATOWYCH MISTRZOSTW ULKS-ów:
I miejsce - Zespół Szkół nr 1,
II miejsce - Zespół Szkół nr 3,
III miejsce - Zespół Szkół nr 2.
SKŁAD MISTRZYŃ:
Karolina Bujak – IIILO, Patrycja Zogorska – IVTŻ, Beata Lada – IVTE, Patrycja Hłond – ILO, Martyna Kiełbik - ILO, Paulina Dwornik - ITŻ, Julia Paurowicz - ITŻ, Katarzyna Smolarz – TŻ.

Podczas podsumowania, z rąk wicedyrektor pani Bożeny Trzepizur, drużyny otrzymały dyplomy a zawodniczki medale. Turniej był sprawdzianem przed rozgrywkami Szkolnego Związku Sportowego. Nasze zawodniczki spisały się celująco! Mamy nadzieję, że dziewczęta będą w równie dobrej formie podczas Powiatowych Mistrzostw SZS!
Życzymy powodzenia!!!

Do wiadomości podała: p.A. Borowczyk-Szymanek

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr