logo SZ NR 1 w Kłobucku

Nareszcie. Nareszcie podpisaliśmy umowę na dostawę i montaż maszyn do ostatniej pracowni, pracowni obrabiarek konwencjonalnych.

Realizacją zamówienia zajmie się firma Abplanalp z Warszawy. W obecności gospodarza Szkoły p. Dyrektor Anny Nowickiej, v-ce dyrektora p. Mirosława Cebuli, naczelnika Wydziału Inwestycji i Rozwoju p. Piotra Macha, umowę podpisali, ze strony Starostwa Powiatowego Starosta p. Henryk Kiepura, V-ce p. Maciej Biernacki ze strony firmy Abplanalp p. Artur Hlebowicz.

Pracownia powstaje w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału edukacyjnego Powiatu Kłobuckiego poprzez modernizację kompleksu pracowni CNC w Zespole Szkół nr 1 w Kłobucku” – 2 części.

W nowej pracowni uczniowie będą mogli uczyć się zawodu na: tokarkach, frezarkach, szlifierce do wałków i otworów, wiertarko-frezarce. Poznają tajniki prac ślusarski na nowocześnie wyposażonych stanowiskach ślusarskich.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr