Od 25 marca do 10 kwietnia br. przedłużono okres kwarantanny w oświacie.

Rozporządzenie MEN z dnia 20.03.2020 obliguje wszystkich do realizacji zajęć w tym czasie w formie zdalnej przy użyciu dostępnych narzędzi.
W celu realizacji zajęć w formie bardziej obowiązkowej niż dotychczas, nauczyciele skontaktują się z uczniami i ich rodzicami, poinformują o zasadach pracy zdalnej, sposobie komunikowania się, przesyłania plików z materiałami dydaktycznymi, zasadami oceniania itp.
W związku z tym musicie pilniej niż dotychczas śledzić informacje i wiadomości kierowane do Was poprzez dziennik elektroniczny, pocztę i kontakty telefoniczne.
Bądźmy pilni, zdyscyplinowani i wyrozumiali po to, aby bez zbędnego stresu dotrwać do końca tego trudnego okresu.

Więcej na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

Rozkład jazdy autobusów 2020 / 2021