Jeszcze przed świętami, dzięki wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Starostwa Powiatowego w Kłobucku, pozyskaliśmy kolejne nowoczesne narzędzia IT - tym razem w ramach projektu "Aktywna tablica".
Każda z naszych szkół - technikum, liceum ogólnokształcące i szkoła branżowa - pozyskały po dwa monitory interaktywne SMART Board 65" (łącznie sześć).
Osiągnęliśmy tym samym najwyższy poziom wsparcia TIK w kształceniu.
Pozyskane pomoce dopełniły naszą bazę dydaktyczną, która dzięki już posiadanym: 8 tablicom multimedialnym, 10 projektorom multimedialnym, 5 pracowniom informatycznym, pracowniom CNC i grafiki komputerowej, warsztatom szkolnym posiadającym pełne wyposażenie dla wszystkich naszych zawodów oraz nowoczesnym pracowniom przedmiotowym kształcenia ogólnego - potwierdza naszą pozycję jednej z najlepiej wyposażonych szkół (w regionie, kraju etc.).