Czy wiecie, że dzisiaj odwiedziliśmy showroom firmy która pomaga przy tworzeniu bolidów F1?

Możemy powiedzieć że uczniowie z klas: 1tm, 2tm, 3tm, 4tm że szkoły numer 1 w Kłobucku - bawili się tak dobrze niczym w weekend wyścigowy #raceweek! Wydarzenie zostało zrealizowane dzięki zaproszeniu przez firmę #ceratizit z Zabrza. W trakcie warsztatów uczniowie zostali wtajemniczeni w obróbkę skrawaniem maszynami cnc firmy #xyzmt oraz zajęciami z modelowania cad/cam wraz z firmą #dpssoftware ! Nawet dowiedzieliśmy się więcej o chłodziwach. Co mieszać i jak żeby chodzenie było efektywne z firmą #cimcool !
Nasi uczniowie dostali również prezenty oraz przepiękne kalendarze! Pierwszych 8 uczniów którzy polubią tego posta może również taki kalendarz otrzymać! Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Link do filmu