Rozpoczęliśmy pierwszy dzień wiosny od uczestnictwa w Przemysłowej Wiośnie na Targach Kielce, gdzie mogliśmy zobaczyć najnowsze innowacje i technologie w branży obróbki metali.

Zaczęliśmy od odwiedzenia firm #mazak #haas, którzy opowiedzieli nam co u nich nowego w trawie piszczy. Następnie na zaproszenie od naszych przyjaciół z #xyzmt #ceratizit zostaliśmy dłużej oglądając obróbkę frezerską na sterowaniu #prototrak!

Od STOM-TOOL, przez STOM-LASER, aż po CONTROL-STOM - każda wystawa była pełna inspirujących rozwiązań i ekscytujących demonstracji. Szczególnie zapadły mi w pamięć targi SPAWALNICTWO z imponującymi technologiami spawalniczymi oraz FLUID POWER, gdzie pneumatyka i hydraulika były prezentowane w praktycznych zastosowaniach. Przygotowujemy się do otwarcia szkoły branżowej drugiego stopnia o kierunku spawalnictwo i śledzimy najnowsze trendy oraz technologie tak by nasi uczniowie byli zawsze na bieżąco!

Nie możemy się doczekać kolejnych targów i wszystkich nowości, które one przyniosą. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w wycieczkach tematycznych!

#Kielce #młodzież #cnc #metal #2024 #dzieńwagarowicza #pierwszydzieńwiosny #targikielce