🎓🔗 11 kwietnia 2024 r. - historyczny dzień dla edukacji technicznej! Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny Centrum Spawalnictwa i Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku podpisali porozumienie, otwierając nowe możliwości dla przyszłych spawaczy i badaczy. 🛠️💡

Uczniowie klas III TM, IV TM, V TMa, V TMP mieli okazję zgłębiać swoją wiedzę w zakresie badań nieniszczących: ultradźwiękach, radiograficznych, magnetyczno-proszkowych, wizualnych.

Z dumą ogłaszamy, że uczniowie będą mieli dostęp do najnowszych technik w dziedzinie badań nieniszczących, a nasza współpraca z siecią badawczą otworzy drzwi do lepszej przyszłości.

Podpisanie porozumienia zostało zrealizowane przy wsparciu przedstawicieli Starostwa Powiatowego: Starosty Zdzisławy Kall, Wicestarosty Anety Kiepury i Naczelnika Oświaty Joanny Kulejewskiej. Przedstawiciele władzy samorządowej wspierają inicjatywy szkoły, chcą inwestować w przyszłość lokalnej młodzieży, rozwój przedsiębiorstw tych większych i mniejszych. Inwestowanie w przemysł mechaniczny to klucz do naszej wspólnej, spokojnej przyszłości i budowania dobrostanu.

#EdukacjaTechniczna #Spawalnictwo #BadaniaNieniszczące #Innowacje #Przemysł #Kłobuck #ZS1 #Zagórze #najlepszaszkoła #instytutspawalnictwa

link do filmu: https://www.facebook.com/watch?v=1410376659667441